Anasayfa > Slayt Haber, Spor > Kupa Bereketi

10.08.2012 Cum, 16:33

Reklam

Erzurum’da 12 Ağustos 2012 Pazar günü Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak Süper Kupa finali öncesinde Palandöken Dağı’nda bulunan 5 ve 4 yıldızlı otellerde doluluk oranı yüzde yüzlere ulaştı.
Fenerbahçe Kulübü, Palandöken’de bulunan Xanadu Snow Oteli’ni cumartesi günü için rezervasyon yaptırarak tamamen kapattırdı. Kulüp kafilesinin cumartesi günü özel uçakla öğleden sonra Erzurum’a gelerek, otele giriş yapacakları öğrenildi. Galatasaray’ın da Palandöken’deki Polat Renaıssenca Oteli’nde konaklayacağı ve cumartesi kente geleceği belirtildi.
Xanadu Snow İdari İşler Müdürü Ömer Akça, derbi maç öncesi otellerdeki doluluk oranının yüzde yüzleri bulduğunu ifade ederek, “Bizim otelimizi tamamen Fenerbahçe Kulübü kapattı. Palandöken’deki 5 ve 4 yıldızlı oteller tamamen çoğunluğu İstanbul’dan gelecek olan taraftarlar tarafından rezerve edildi” dedi.
Erzurum’da Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak maç öncesinde uçak ve şehirlerarası otobüslerin doluluk oranında da artış yaşanmaya başladı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.