Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Lopez’den Türk bayraklı veda

19.11.2012 Pts, 2:25

Lopez’den Türk bayraklı veda

Reklam

Hayranlarının karşısına son kez çıkan Lopez, İstanbul ÜlkerSports Arena’da verdiği konserle İstanbul’a veda etti.

 

Konser alanında saat 19:00’da kapıların açılmasının ardından önce DJ setiyle Pascal Nouma, sonra Bedük sahne aldı.

 
Mekanı dolduran binlerce hayranının tezahüratları arasında sahneye çıkan ünlü yıldız, muhteşem performansıyla göz doldurdu.

Sahnede kaldığı süre boyunca 6 kıyafet değiştiren Lopez, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

 

 

  • Açılışı “Never Gonna Give Up” parçasıyla yapan Lopez, konser içinhazırladığı repertuarda “Let’s Get Loud”, “If You Had My Love”, “I’m Glad”, “Waiting For Tonight”, “Jenny From The Block” ve “Hold It Don’t Drop It” adlı parçalarına yer verdi.

Yüksek enerjisi, dansı ve performansıyla kendisini izlemeye gelen yaklaşık 12 bin 500 kişiyi büyüleyen Lopez, veda konserinin finalini hit parçalarından “On The Floor” ile yaparak sevenlerine veda etti.

 

Jennifer Lopez, konseri bir dansçısının getirdiği Türk bayrağını kaldırdı, ardından da bayrağa sarılarak finali yaptı. Lopez’in İstanbul’da verdiği üç konseri toplamda 36 bin kişi izledi.

 

 

Lopez’in son konserini izleyenler arasında Tarkan, Ali Ağaoğlu, Gülben Ergen, Fulya Eyilik, Hande Acar, Serhan Süzer, Gülümsün Saatçi, Serdar Eren, İzzet Sanem Habib, Kaan Boyner, Mehmet Ali Birand, Akın Öngör, Sanem Altan, Erol ve Tilda Tezman, Önder Bekenşir, DenizAkel, Burcu Güneş, Kathy Hakko, Aslı Şen, Ece Doğulu ve Erkan Tabanca gibi ünlü isimler de vardı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.