Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Mastöb Malatya Şubesi Yeni Yerinde İlk Toplantısını Yaptı

21.11.2015 Cts, 17:25

Mastöb Malatya Şubesi Yeni Yerinde İlk Toplantısını Yaptı

Reklam

Malatya Sivil Toplum Örgütleri (MASTÖB) Malatya Şubesi yeni dernek binasındaki ilk istişare toplantısını MASTÖB Genel Başkan Adil Gevrek ile birlikte gerçekleştirdi.

Tanışma toplantısına MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz, MASTÖB Malatya Şubesi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı. Yeni Malatyaspor Kulübünün bazı yöneticilerinin de misafir olarak katıldığı toplantıda açılış konuşması yapan MASTÖB Malatya Şube Başkanı Murat Cengiz, “Tüm Malatya’nın renkleri ve görüşleri burada aynı çatı altında. İnşallah bu güzel birliktelik ve beraberlik Malatya’mızda ve ülkemizde her kesime örnek olur” diye konuştu. MASTÖB Genel Başkanı ve Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise yaptığı konuşmada, yeni oluşturulan MASTÖB Malatya Şubesine başarı diledi. Gevrek, kadın ve gençlik kollarının daha öz verili çalışması ve üye sayısının arttırılması gerektiğini söyledi.

MASTÖB’ün çeşitli projelerle gençlere sosyal ve kültürel anlamda destek olması gerektiğini de ifade eden Gevrek, yeni dernek yerinin de Malatya için hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.