Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Yönetimler > Memur Sen’in başkan konuğu

07.05.2013 Sal, 14:16

Memur Sen’in başkan konuğu

Reklam

Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz, Memur-Sen Erzurum İl Temsilciliğini ziyaret etti. Memur Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman ve sendikacılarla görüşen Başkan Cengiz, çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Sendikaların çalışan, üreten kesimin haklarının korunması noktasında çaba sarf ettiklerini kaydeden Başkan Cengiz, hükümetin yaptığı düzenlemeler ile çalışanların başta sosyal hakları olmak üzere, şartların iyileştirilmesinde önemli mesafe kat edildiğini ifade etti.
Sivil toplum örgütleri ile istişarelere büyük önem verdiklerinin altını çizen Başkan Fatih Cengiz, “İstişareler ve paydaşlarla yapılan toplantılar, güzel hizmetlerin ortaya çıkmasına vesile oluyor. Seçildiğimiz ilk günden itibaren, halkımızla ve STK’larla işbirliğine ve istişareye büyük önem verdik. Geldiğimiz noktada ilçemize yaptığımız her güzel hizmette toplum katmanlarının ve paydaşlarımızın büyük katkısı oldu.” dedi.
Belediyedeki memurların da Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı BEM- BİR- SEN’e üye olduklarını hatırlatan Başkan Cengiz, memurların maaş ve sosyal haklarının verilmesi noktasında da özverili davrandıklarını ve çalışanların mağdur olmaması için ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti.

 
Memur-Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman ise, Başkan Cengiz’e ziyareti için teşekkür etti. Aziziye’nin Erzurum’un vizyon ilçesi olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini ve bu değişimlerin kendilerini de ziyadesiyle mutlu ettiğini ifade eden Duman, “Erzurum’a hizmet için çalışan, üreten herkesi takdir etmeyi görev kabul ediyoruz. Aziziye ilçemiz de son yıllarda ciddi bir atılım gerçekleştirdi ve güzel hizmetler ortaya çıktı. Belediye başkanımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.