Anasayfa > Spor > Mersin İdmanyurdu Şehrin Desteğini Bekliyor

03.12.2015 Per, 14:50

Mersin İdmanyurdu Şehrin Desteğini Bekliyor

Reklam

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Mersin İdmanyurdu’nun desteğe ihtiyaç duyduğunu ifade ederek, “Mersin İdmanyurdu hep buradadır, bu şehrin takımıdır, burada yaşayan insanların camiasıdır. Hafta sonu tüm stadın dolmasını umut ederek hep beraber gerçek bir zafere imza atmak istiyoruz. Çünkü buna hepimizin ihtiyacı var. Bütün şehir bu iş için ayaklanmalı” dedi.

Haftalık gerçekleştirdiği basın toplantısında konuşan Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, şehre destek çağrısı yaptı. Süper Toto Süper Lig’in Mersin için bir değer olduğunu vurgulayan Korkmaz, “Bu mücadelede herkesin bize maddi, manevi destek olması gerekir ama bu desteği maalesef ki biz göremiyoruz. Haftalardır yaşadığımız problemler çözüm bulamamakla beraber bu problemler katlanarak devam etmektedir. Dün oynadığımız Karagümrük maçında ben, ekibim ve bize yardımcı olan personel haricinde başka kimse yoktu. Sadece biz bizeydik. Bu da geldiğimiz süreçte son noktaydı” diye konuştu.

“BÜTÜN ŞEHİR AYAKLANMALI”

Bundan sonraki zorlu süreçte şehrin tüm desteğini yanlarında hissetmeleri gerektiğinin altını çizen Korkmaz, “Her zaman yanımızda olan, bizi destekleyen bir taraftarımız var ama bu sayının daha da artması gerekiyor. Bunun yanında şehrin tüm sinerjisini hissetmek için iş adamları, şehrin önde gelen isimlerinin, şahsiyetlerinin kısacası bu şehri seven herkesin bu takıma olduğundan fazla destek olması gerekmektedir. Fenerbahçe maçından öncesi ve sonrası yapmış olduğum açıklamalarda görevi bırakacağımı açık bir şekilde söylemiştim. Fakat oyuncularımın büyük çoğunluğuyla bu kriz durumuna yüreğimizi hatta gövdemizi koyduk. Yarın bu oyuncular veyahut biz teknik ekip burada olmayabilir yada değişebilir ama Mersin İdmanyurdu hep buradadır, bu şehrin takımıdır, burada yaşayan insanların camiasıdır. Bu toplantıyı yapmamızın amacı hafta sonu Mersin şehrini ve Mersin İdmanyurdu’nu gerçekten seven, gerçekten sahip çıkan gerçek taraftara ne kadar çok ihtiyacımız olduğunu dile getirmektir. Hafta sonu tüm stadın dolmasını umut ederek hep beraber gerçek bir zafere imza atmak istiyoruz. Çünkü buna hepimizin ihtiyacı var. Hep beraber bir şeyi başarabilir. Bütün şehir bu iş için ayaklanmalı” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.