Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Mesut açık konuştu

16.03.2013 Cts, 0:30

Mesut açık konuştu

Reklam

Galatasaray ile eşleşmelerini değerlendiren Real Madrid’in Türk yıldızı Mesut Özil, kendi acısından heyecan verici iki maç oynayacaklarını söyledi. Galatasaray’ın zorlu bir rakip olduğunun altını çizen Mesut Özil, turu geçen taraf olmak istediklerini belirtti.

 

Sarı-kırmızılıların çok iyi bir teknik direktörü ve takımının olduğunu altını çizen yıldız futbolcu, “Açıkça söylemek gerekirse Galatasaray çok zorlu bir rakip. Hele İstanbul’daki maç bizim için zorlu geçecektir. İlk maçta avantajlı bir skor elde ederek İstanbul’a gitmemiz bizim önemli. Ama her şeye rağmen turu geçen taraf biz olmak istiyoruz.” dedi.

 

 

 

ÇOK İYİ KADROSU VAR

Galatasaray’ın çok iyi bir kadrosu olduğunu altını çizen, “Galatasaray Drogba, Sneijder, Hamit Altıntop, Burak, Selçuk, Muslera gibi çok değerli ve deneyli oyuncuları var. Takım olarak bu turu geçmek için tüm istek arzularını ortaya koyacaklar. İki maçta, maç içinde detaylar turu geçen tarafı belirleyecek. Ama biz takım olarak bu sene bu kupayı kaldırmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Hürriyet için Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho ile Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’i değerlendiren Mesut Özil, “Her iki teknik direktörde çok değerli. Jose Mourinho benim için bir baba gibi. Kendisine çok büyük saygı duyuyorum. Teknik direktörlüğü konusunda yorum getirmem bile anlamsız. Çünkü O dünyaca kendisini ispatlamış bir hoca. Fatih Terim’de son derece saygı duyulacak hoca. Türk futbolu ve Galatasaray için yaptıkları ortada” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.