Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Sağlık, Yaşam > ‘Mezobotoks, Doğal Bir Görünüm Veriyor’

24.11.2015 Sal, 9:49

‘Mezobotoks, Doğal Bir Görünüm Veriyor’

Reklam

Uzmanlar, ünlülerin tercih ettiği medikal uygulamaların başında geldiği belirtilen mezobotoks enjeksiyonunun, daha doğal ve etkili sonuçlar alınmasına fayda sağladığını ifade ediyor.

Mezobotoks uygulamasına talebin yoğun olduğunu gözlemlediğini söyleyen Estetik International Sağlık Grubu doktorlarından Mustafa Kemal Ataönder, mezobotoks hakkında açıklamalarda bulundu:

“Mezobotoks, derinin farklı tabakalarına enjekte edilen ve özellikle yüz ve boyun bölgesinde sonuçlar alınmasını sağlayan bir uygulamadır. Kırışıklıklar üzerindeki etkisinin yanı sıra nem, canlanma, ışıltı ve dolgunluk veren bir yapısı var. Mezobotoksu kasa uygulamıyoruz, bu sebeple en fazla korkulan mimik ve doğallık kaybı da bu vesileyle yaşanmamış oluyor. Aynı zamanda daha bireysel çözümlerle, ciltteki form kaybı nerede ise, o alanı hedef alarak enjeksiyonun yapılmasına olanak sağlıyor”.

MEZOBOTOKS NASIL UYGULANIYOR?

Mezobotoks uygulamasını aktaran Ataönder, “Cildi lokal anestezik kremle uyuşturduktan sonra hazırladığımız Mezobotoks kokteylini, sorunlu alanlara uyguluyoruz. Ortalama yarım saat süren işlem acısız uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz” diye konuştu. Ataönder, mezobotoksun vasıflı ve deneyimli doktorlar tarafından yapıldığı sürece son derece güvenli bir işlem olduğunun da altını çizdi.

CİLT KALİTESİ ARTIYOR VE KIRIŞIKLIKLAR AZALIYOR

Mezobotoksun yüz bölgesinin yanı sıra boyun bölgesindeki form kayıpları üzerindeki etkisini de anlatan Ataönder, “Mezobotoks gözenek boyutunu azaltmak ve cilt kalitesini artırmak için de faydalı bir enjeksiyondur. Aynı anda hem cildi besler, kalitesini artırır, hem de kırışıklıkların önüne geçer. İfadeleri azaltmaz, abartılı bir görünümle sonuçlanmaz. Özellikle dondurulmuş bir yüz ifadesi istemeyenler için son derece doğal bir etki yaşatır” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.