Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > MHP Toplum Merkezli Siyasetin Sözcülüğünü yapmak zorundadır.!

23.10.2012 Sal, 7:09

Reklam

Başbakan R.Tayyip Erdoğan, 12 Aralık 1997 yılında Siirt’te yaptığı konuşmada “ her devrin Firavun ve Nemrutları olduğunu bunun karşısına çıkacak Musa ve İbrahimlerin engelleri aşarak pislik dolu yolları temizleyeceğini söylemişti.” Erdoğan çıkardım dediği milli görüş gömleğini tekrar giyerek, yanına Bahçeliyi yaver olarak almıştır. Mecliste çıkardığı yasalara destek vererek çok başarılı olmuş, ancak son çıkacak olan yerel seçimlerin öne alınmasında ki oylamada başarısına gölge düşürmüştür.? Bu oylamada kendisine bir balans ayarı yapılmış ve birde ihtar verilmiştir. Bunu anlamakta geç kaldığının farkında bile olamamaktadır.!

 

Paşa çorbasının pişmesine tuz biber ilave edenler, kıdem sırasına göre tezgâha dizilenlerin servis edilmesini sessizce izleyenlerdir. Mutfaktaki aşçı başına övgüler yağdıranlar elbette ki sofranın şeref misafirleri olurlar.

 

MHP Toplum Merkezli Siyasetin Sözcülüğünü yapmak zorundadır.!

 

Her MHP li, Bahçelinin yaptıklarını içlerine atarak şeker hastası olmaya adaydır. Lider eksenli bir değişim değil, toplum eksenli bir değişime ihtiyaç olduğu apaçık görülmektedir. Karakter ve bu yolda yürüyüşümüzü bozmadan, gömlek değiştirmeden bu umudu tabana aktarmak, küskünlüklerin bitirilmesiyle ancak mümkün olacaktır. Türkün mücadele azmi, ülkücülerin sindirilmesiyle yok edilmiştir. Türkçüler ve ülkücüler yok edilmeseydi, bu gün ne PKK nede Kürtçülük hareketi denen baş belası bu gün Türkiye’nin gündemini meşgul ederdi.!

 

 

Bahçeli ve ekibi AKP ye bordür taşı (kenar süsleri) olmaya devam etmekte buda tabanı çok rahatsız etmektedir. AKP nin kursağında bir balgam gibi tükürülmeyi beklemeniz, sizi rahatsız etmediğini biliyor, anastezissiz bir kalp ameliyatına yatırmış olduğunuz iradenizin, geçmişe dönememenin bir kaçışı olarak değerlendiriyorum. Bir dönerci ustası gibi kelimeleri ince ince kıyarak size servis etmeye ve tabanın sesine kulak vermeye davet ediyorum.

 

 

Milletimizi bir karabasan basmış, MHP de bir değişim kasırgası kopmaktadır. Şunu herkes iyi bilmelidir ki; Ülkücüler, dünya denen gurbeti yaşanır hale getirecek olan bir genel başkan aramaktadır bir Başbuğ değil! Buna son kararı verecek olan sayın delegelerdir. Bremen mızıkacılığı yapmadan, süratle ilerleyen günlerde radara yakalanmadan hür iradenizin tescillendiği hedefe ulaşmak olmalıdır. Kalem sivri dilli, kâğıt ikiyüzlü vesselam. Bu vesileyle Yüce Türk milletinin ve İslam âleminin kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasın yüce yaratandan niyaz ederim. Ülkü İle Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.