Anasayfa > Siyaset, Slayt Haber > MHP’den ağır eleştiri

02.08.2012 Per, 14:25

MHP’den ağır eleştiri

Reklam

MHP Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. MHP İl Başkanı Kaya, “Kamuoyunda olmadığımız bu zamanlarda birileri sakın memleket meselelerini unuttuğumuz ya da görmediğimizi sanmasın. Yapılanlardan haberdarız ve olayları tüm gerçekliğiyle görüyoruz.” dedi.

 

 
Ramazan etkinliği adı altında yapılan programları eleştiren Kaya, “Yapılan bu etkinliklerin kentte nasıl bir kargaşaya neden olduğunu görmüyorlar mı? Duyduğumuz kadarıyla bölücülüğe ithaf edilen Kütçe parçaların söylendiği bu programı organze eden zatı muhterem, programda seslendirilen o müzikleri duymuyor mu? Hadi o duymadı koskoca Erzurum Emniyet Müdürü ramazan dolayısıyla kulaklarını mı tıkadı ya da mülki amirimiz sayın valimiz ramazan dolayısıyla izne mi ayrılmış ki, şehirde dolaşan bu konularla alakalı sesleri çıkmaz olmuş. Kurulan bu çadırlarda esrar, eroin satışının yapıldığı söylemlerinin ne kadar doğru ne kadar yanlıştır merak içersindeyiz. Acaba yetkililer bizleri bu konuda bilgilendirecekler midir ?” diye konuştu.

 

 
Kaya, doğru ve temiz siyasetle halkı doğru bilgilendirme adına gereken her türlü açıklamaları yapmaktan asla kaçınmayacaklarını dile getirerek, “Bizler kendimize yakışan siyasi muhalefeti her zaman sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.