Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset, Türkiye > MHP’nin bir adayı daha belli oldu

14.03.2013 Per, 6:01

MHP’nin bir adayı daha belli oldu

Reklam

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kaçırılan 8 kamu görevlisinin PKK tarafından BDP heyetine teslim edilmesine sert çıkarak, “Bu nasıl bir rezalet bu nasıl bir alçaklık” dedi.

 

Bahçeli, Kocaeli’nin Darıca ilçesinde partisinin yerel seçimlerde yarışacağı belediye başkan adayını açıkladı. MHP’nin Darıca adayı işadamı Arif Gülen oldu. Aday tanıtım toplantısında konuşan Bahçeli, “Darıca, MHP’yi darda koymayacaktır dara düşürmeyecektir. Kardeşliğimizi dağıtmaya çalışanlara Darıca izin vermeyecektir” dedi. Bahçeli, PKK tarafından kaçırılan 8 görevlinin BDP’ye teslimine de sert çıktı

 

 

 

BU NASIL ALÇAKLIKTIR

Türk milleti bölünmenin eşiğine getirdi. Türklüğe karşı yapılan saldırılar nedensiz değildir. Türklüğü ayaklar altına alacak klinik vakalar tesadüf sayılmalıdır. PKK ile masaya oturmak, İmralı çekimine kapılarak Türk milletinin müzakere edilmesi şaşırtıcı görülmemelidir. Çünkü Türk milletine düşmanlık hiç bitmemiştir. Başbakan, İmralı canisi ile ne görüşmekte? Nelerin pazarlığını yapmaktadır. Türk milletinin nasıl bölüneceğini mi konuşmaktadır.

 

 

 

TÜRK DEVLETİNİ KÜÇÜLTTÜLER

PKK’nın kaçırarak aylardır elinden tuttuğu 8 kamu görevlilerimiz iğrenç bir pazarlığa konu edilmiştir. Türk devletini küçültücü gurur kırıcı bir pozisyona soktu. PKK, işlediği cinayetlerin yanında insan kaçırarak sicilini iyice karartmıştır. Şantaj ve tavizlerle 8 kamu görevlisini teslim tutanağı ile ne olduğu belli olmayan bir heyete teslim etmiştir. Bu caniler kimdir ki tutanak tanzim edecek kadar cesaret sahibi olmuştur. AKP, Türk milletini tutanakla, karşılıklı imzalarla teröre peşkeş mi çekmiştir. Bu nasıl bir rezalet, nasıl bir alçaklıktır. Evlatlarımızın kaçırılması adice işlenmiş bir suçtur. Ancak suçlular AKP ile çözüm konuşmaktadır. AKP, insan kaçakçıları ile sözde barışı müzakere ediyor. Hükümet, PKK ile gizli kapaklı işlere girdiğinden dolayı kendini çoktan mahkum etmiş, ipleri teröristlere gönül huzuruyla vermiştir. AKP, Türk devlet geleneğini iki paralık etmiştir.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.