Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Milletvekili Fırat, Şampiyonaya Hazırlanan Sporcuları Ziyaret Etti

04.12.2015 Cum, 16:01

Milletvekili Fırat, Şampiyonaya Hazırlanan Sporcuları Ziyaret Etti

Reklam

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, şampiyonaya hazırlanan Kick Boks sporcularını ziyaret etti.

Milletvekili AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim öncesi ziyaret ettiği Kick Boks sporcularını seçim sonrası da unutmadı. Milletvekili Fırat, Kick Boks Antrenörü Haluk Erdoğan’ın çalıştırdığı sporcuları ziyaret ederek başarılar diledi. 2016 yılında Bursa’da yapılacak olan Kick Boks Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan sporcular ile sohbet eden Milletvekili Fırat’a Haluk Erdoğan t-şört hediye etti.

AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti’nin spora ve sporcuya her zaman destek verdiğini belirterek, bir çok alanda olduğu gibi sporda da önemli başarılara imza attığını kaydetti.

Milletvekili Fırat, Adıyaman’da da devam eden ve biten bir çok spor yatırımları olduğunu dile getirerek, sporcu gençlerin önünü açmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Haluk Erdoğan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğuna vurgu yaptı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.