Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Milletvekilleri Katırcıoğlu Ve Yaman’dan Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret

24.11.2015 Sal, 11:50

Milletvekilleri Katırcıoğlu Ve Yaman’dan Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret

Reklam

1 Kasım seçimleri ardından yemin ederek göreve başlayan AK Parti Kocaeli Milletvekillerinden Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti.

TBMM’de milletvekillerine hayırlı olsun diyerek Ankara’da konuk olan Başkan Karaosmanoğlu’na, bu sefer de Kocaeli Milletvekillerinden ziyaret gerçekleşti.

Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu Gebze çalışma ofisinde ziyaret etti. Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu birliktelikte, yerel hizmetlerin son durumda görüşüldü. Başkan Karaosmanoğlu, “Milletimiz 1 Kasım’da son noktayı vurmuştur. Bu andan itibaren milletvekillerimizle halkımızın hizmetini yapmaya devam edeceğiz. Hükümetimizle birlikte daha güzel şehirler için çalışacağız” dedi.

Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, eski bir eğitimci olan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu İzmit’teki çalışma ofisinde ziyaret ederek, özel bir hediye ile tebrik etti. Divit ve hokkadan oluşan hediyeyi takdim eden Milletvekili Sezer Katırcıoğlu, öğretmen kimliğinden asla taviz vermeyen Başkan Karaosmanoğlu’na eğitime verdiği katkılardan dolayı da çok teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.