Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler > Narman’da vergi haftası

27.02.2013 Çar, 9:21

Narman’da vergi haftası

Reklam

PEHLÜL DÜZENLİ
ERZURUM (İHA) –

 

24. Vergi Haftası, 25 Şubat-3 Mart 2013 tarihleri arasında tüm yurtta olduğu gibi Erzurum’un Narman İlçesinde de kutlanıyor.

 
Narman Malmüdürü Mustafa Kurt personeli ile birlikte İlçe Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy’u makamında ziyaret ederek vergi haftası kutlamaları ile ilgili bilgi verdiler. İlçe kaymakamı Atasoy, Malmüdürlüğü personelinin kendi aralarında ki birlik ve beraberlik içerisinde olmalarının müdürlük bünyesinde çalışmaların etkin ve verimli olmasını sağladığını gözlemlediğini belirterek Malmüdürü Mustafa Kurt ve personeline teşekkür etti.

 
Malmüdürü Mustafa Kurt ise ilçe kaymakamının kendilerine olan güvenin bilincinde olduklarını belirterek tüm personeliyle birlikte bu güvene layık olacaklarını söyledi.

 
Malmüdürü Mustafa Kurt vergi haftası etkinlikleri çerçevesinde Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen’i ve İlçe Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ederek kutlamalar hakkında bilgilendirdi ve Vergi Haftası kutlamaları hafta içerisinde çeşitli etkinliklerle devam edeceğini belirti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.