Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > Narman’ın nazik başkanı

08.03.2013 Cum, 15:01

Narman’ın nazik başkanı

Reklam

FATİH DÜZAVCI
ERZURUM (İHA) –

 

8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Narman Belediye Başkanı Yücel Ahmet İşleyen ilçede bulunan kadınları ziyaret ederek çiçek takdim etti.
8 Mart Dünya Kadınlar gününde ilçede bulunan kadınları unutmayan Başkan İşleyen kadınlar gününde ilk olarak belediyede görevli İnşaat Mühendisi ve fen işleri müdürü Fatma Akçayır’ı odasında ziyaret ederek çiçek takdim edip kadınlar gününü kutladı. Burada kısa bir konuşma yapan İşleyen “Kadınlar bizim için çok değerli her zaman yanımızda olan savaşta bile bizleri yalnız bırakmayan yeri gelince cefakarlık yapan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutluyorum bu münasebetle ilçede bulunan kadınları gezerek çiçek takdim edip kadınlar gününü kutluyorum ayrıca kadına şiddetin arttığı bu günlerde kadınlara yapılan şiddeti de kınadığımı belirtmek istiyorum” dedi.
Başkan İşleyenin Kadınlar gününü kutladığı Fatma Akçayır ise “Böyle bir gün de bizleri unutmayan ve bu ince davranışından dolayı şahsım ve tüm kadınlar adına Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.