Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Ne dere ıssızdır, ne de tilki bey!

04.04.2013 Per, 5:39

Reklam

Ülkeyi bölme projelerinin çizildiği muhteşem salonlardaki heyecan fırtınasının ısıttığı klimaları, ülkücü nefeslerin enselerinize üflediği “ Öl de ölelim, vur de vuralım “ sözleriyle nasıl serinlediğiniz ve irkildiğinizin açık bir ifadesi ve ihtarıdır!

 

Nevruz bayramı bahanesiyle Diyarbakır’da “ Savaşa da hazırız, Barışa da “ pankartında yazılı sözleri nasıl çiğneyip yuttuğunuz, hafızalarımızda tazeliğini korumaktadır.

 

Kanlı mı olacak, kansız mı, söylemlerinin mirasçıları olan iktidar sarhoşlarının dizleri titredi! “Yola kefenle çıktıklarını” ifade edene bakınız? Obama’nın sesine sığınarak gözdağı vermeye çalışıyor.

 

Uydu demokrasisi ırgat halk yığınları, siyasetin jiğolaları ve ağalarını alkışlayanlara cesaret aşılanmaya çalışılıyor sırtlarını dayadıkları okyanus ötesi güçlerle?

 

Ayarsız terazide tarttığınız milli yürekleri incittiniz! Sarhoşluk kusur yaratmaz, kusurları öne çıkarır. Bunu iyi belleyiniz! Ne Dere Issızdır

Nede Tilki Bey!

 

Batı zihniyetli, Siyonist, mark siz Kürt bölücülerini meşrulaştırmak için devletimizin milli kimliği olan, Türk’ü yok etmeye çalışıyorlar bu domuz eti sütü ve proteiniyle beslenen zavallı mahlûklar!

 

Tarih sizler gibi itlaf olmuş, hayvan severlerden ibretle bahseder!

 

Kangurular keselerinde kendi yavrularını taşır. Civcivler içinden çıktığı yumurtanın kabuklarını tekmeler.

 

Laf ebeliğiyle ipte cambazlık yapanlar, terör örgütü katil ermeni Apo’yla görüşmenin adını, İmranlıyla görüşmeler diyerek yumuşatılması, muhebbet hapse mahkûm caniden ” o bizim için önemli bir aktördür” diye ağıt yakanlara ne söylenirse onu milyonlarca kere söylüyorum!

 

Yüce dinimizi işportaya düşürenler, bu gün şeriatçılar intikam alıyor diye alkış tutuyor. Necip milletime öyle bir uyuşturucu bir iğne yapıldı ki, uyanınca kendisini şeriatçı olarak görmeye başladı!

 

Kanlı mı olacak, kansız mı olacak diyenlerin öğrencileri, bu gün Cumhuriyetimizi 180 derece döndürerek, Türk milletini de dönüştürme ve bölme gayretlerine sessiz ve tepkisiz mi kalınacak sandınız?

 

Kalplerinde kilise, dillerinde cami, kulaklarında Obama’nın sesini özleyenler; Kutlu yolun çilekeş evlatları var oldukça bu ülkeyi kimseye böldürtmeyecek ve ilelebet yaşatacak olanların ayak seslerini, kulaklarınızı sağır edene kadar duyacak olmanızdan hiçte rahatsız deyilerdir!

 

İmralı demokrasi tramvayının vagonları olan demokratların serüvenlerini ibretle izlemekteyiz!

Akil adamlar komisyonu değil, Türk milletini yok sayma projesinin hayvan severleri , modacı Cemil İpek ve Bülent Ersoy’u neden görmezden geldiler acaba?

 

Bu sözlerde sana gelsin Orhan Baba;

Yazıklar olsun, yazıklar olsun

Kula kulluk edene yazıklar olsun

Şaşıran sen mi yoksa ben miyim bilemedim?

 

Türk’ün son başbuğu merhum Alpaslan Türkeş’in, hakka yürüdüğü onaltıncı yıl dönümünde, Allahtan rahmet diliyor, kabri nur mekânı cennet olsun dileklerimle, Ülkü İle Kalınız.

 

YORUMLAR

Toplam 5 yorum bulunmaktadır.

Zülal kaya

Değerli arkadaşım güzel bir düşünceyle yazılmış yazınız için teşekkürler. Size katılmamak mümkün değil. Beyniniz ve kaleminiz varolsun, siz yazın ben her zaman okumaya hazırım.. Tekrar Teşekkürler..

04.04.2013, 12:30
Name EŞREFOGLU

Harika bir yazı tebrikler.. anlayanlara!

04.04.2013, 20:13
Muhammet A. ULUSOY

Ellerinize kollarınıza sağlık. Ne güzel söylemişsiniz. Diğer yorumcunun dediği gibi. Siz yazın ben de her zaman okumaya hazırım.

04.04.2013, 20:36
nurcan turalıoğlu

Gürhan Ağabeyi çok güzel herşeyi ifade etmişsin . Eline koluna sağlık . anlamlı ve güzel yazılarına devam. Tebrik ediyorum.

05.04.2013, 9:12
gazi ahmet çakır

öncelikle merhum başbuğumuzu ölümünün 16. yılında saygıyla,sevgiyle,özlemle anıyorum.makaleniz gene harkulade saygıdeğer büyüğüm dikkatle okudum .tebrik ediyorum sizleri …mutaalasız ,sorgusuz ve yargısız memleket bölünmekte ve asıl üzücü olanda buna çanak tutan zihniyet hali hazırda hainlikleri ritarütürlere girecek vaziyettedirler .bir ülkenin bu kadar haine sahip olması kimlerin suçu demekten kendimi alamıyorum ..saygılar sunuyorum

06.04.2013, 1:00