Anasayfa > 3. Sayfa Haberi Üst, Türkiye, Yaşam > Ne tacizden kaçabildi ne koca vahşetinden!

06.04.2013 Cts, 0:22

Reklam

İZMİR’in Karşıyaka İlçesi’nde, A.İ., iddiaya göre, boşandığı eşi Hülya Aydın’ı (36) bıçakla öldürüp dolaba sakladı.

 

Olay, Karşıyaka İlçesi 6002 Sokak üzerindeki evde, saat 19.00’da ortaya çıktı. Bir süre önce A.İ.’den boşanan Hülya Aydın (36) iki oğlu ile Karşıyaka İlçesi’nde kiraladığı evde yaşamaya başladı. Bir halı yıkama fabrikasında iş bulan Aydın iddiaya göre şirketin eski ortağı S.Ş. tarafından taciz edildi. Bunun üzerine Aydın savcılığa giderek şikayetçi oldu. Aydın’ın 1 Nisan günü yaptığı başvuru ertesi gün sonuçlanınca kadın korumaya alındı.

 

 

Yapılan şikayet üzerine, iddiaya göre S.Ş., İstanbul’da bulunan eski eş A.İ.’yi arayarak ‘Eski eşin ile ilişkimiz vardı. Sen araya girmeseydin evlenecektik’ dedi. Geçen salı günü İzmir’e geldiği belirtilen A.İ., Hülya Aydın’ın yaşadığı eve gitti. Yaşları 18’den küçük olan iki oğlunun şehir dışında olduğu için evde yalnız olan Hülya Aydın ile başlayan konuşma cinayetle sonuçlandı. 4 ayrı yerinden bıçaklayarak eski eşini öldürüp dolaba saklamakla suçlanan A.İ. kayıplara karıştı.

 

 

PATRONU ARADI, CESET BULUNDU 

Hülya Aydın’ın çalıştığı Halı Yıkama firmasının sahibi R.D.’yi arayan A.İ.  iddiaya göre, ‘Eski karım Hülya’yı öldürdüm. Cesedini elbise dolabına koydum’ dedi. R.D., polisi arayıp yardım istedi. İhbar üzerine eve giden polis, kadının cesedi buldu. Hülya Aydın’ın çalıştığı işyeri sahibi R.D. ile eski ortağı S.Ş. ifadelerine başvurulmak üzere emniyete götürüldü. Emniyet yetkilileri, korunma önceliği olan kişiler arasında bulunan Hülya Aydın’ın olayla ilgili bir talepte bulunmadığını bildirdi. Kayıp olan A.İ’nin arandığı, soruşturmanın da geniş çaplı sürdüğü bildirildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.