Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Nerde Hareket Orda Bereket

20.10.2012 Cts, 7:57

Reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü Tarafından Pazar Günü 81 İlde “Nerde Hareket Orda Bereket” Adı Altında Spor Etkinliği Düzenlenecek
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye’de 81 ilde gerçekleştirilecek olan Nerde Hareket Orda Bereket adı altında yapılacak olan spor etkinliklerinin Erzurum ayağını Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü gerçekleştirecek. Proje kapsamında Havuz Başı’ndan Kent Meydanına kadar yürüyecek olan kafile burada çeşitli spor branşlarında gösteri yapacak. Gösteriler Yakutiye Kent Meydanı’nda saat 13.00’da start alacak. Gösteri müsabakaları Yaz döneminin bitmesi ve kış döneminin başlangıç niteliğini de taşıyor.
SHORT TRACK VE BUZ PATENİ YAPILACAK
Bu arada 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Erzurum’da sportif gösterilerde yapılacak. Yenişehir’deki 500 seyirci kapasiteli Buz Pateni Salonu’nda saat 14.00’da Short Track ve Figür Pateni gösterileri yapılacak. Buz Pateni İl Temsilcisi İrfan Öcal, vatandaşların ve sporseverlerin gösterileri ücretsiz olarak izleyebileceklerini söyledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.