Anasayfa > Magazin, Slayt Haber > Nevra ve Emre aşkı için

02.09.2012 Paz, 16:46

Reklam

Erzurum’da 3 yıl önce arkadaşları ile otomobil kiralayarak gezerken geçirdikleri kazada felçli kalan 22 yaşındaki Emre Dalmış ile ailesinin karşı çıkmasına karşın onunla evlenen 19 yaşındaki Nevra Dalmış’a destek için sanatçılar konser verecek. Konserin biletleri bugün satışa sunulmaya başlandı.

 
Çay ocağı işletmeciliği yapan Emre Dalmış, 2009 yılında arkadaşlarıyla bindiği otomobille gezerken kaza yaptılar. Ağır yaralanan ve hastaneye götürülürken yaşamından umut kesilen Emre Dalmış, 45 gün boyunca Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi verdi. Kaza sonrasında omurilik zedelenmesi nedeniyle yatağa mahkum olan Emre Dalmış, 4 yıldır konuştuğu kız arkadaşı Nevra ile ilişkisini bitirmek istedi. Ancak Nevra, çok sevdiği Emre’yi terk etmedi ve onu evlenmek için ikna etti.

 

 
Nevra’nın ailesi, Emre ile evlenmesine karşı çıkınca genç kız sevgilisine kaçtı. Emre Dalmış da tekerlekli sandalye ile gittiği 4 ay önceki düğünle Nevra ile dünya evine girdi. Emre’nin yürüyüp sağlığına kavuşabilmesi için yurt dışında kök hücre nakli yapılması gerektiğini öğrenen Erzurumlu el sanatları uzmanı Aysun Gemalmaz, başta İbrahim Erkal olmak üzere sanatçılar Burhan Topal, Dilek Şengül, Sinan Siverekli, Oktay ve Bilal, Güler Kahraman’ın katılacağı konser programı organize edildi. Konserin biletleri bugün ilk olarak Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılan stantta sanatçıların katılımıyla satışa sunuldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.