Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Numan Yıldırım’dan Veda Ziyareti

20.10.2012 Cts, 8:02

Reklam

Erzurum Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO), 1. sınıf Emniyet Müdürü Numan Yıldırım, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret ederek veda etti.
Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na atanan Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Numan Yıldırım, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları ziyaret etti.
Başkan Bulutlar, makamında kabul ettiği Yıldırım’a bölgeye ve ülkeye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “İnsanımızın can ve mal güvenliğini canları pahasına koruyan emniyet güçlerinin yetiştirilmesinde gösterdiğiniz bilinç ve hassasiyetten dolayı sizlere müteşekkiriz. Aynı başarılarınızı yeni görevinizde sürdüreceğinize inanıyorum” dedi.
Yıldırım, Görev yaptığı süre içerisin de Erzurum’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Mesleğimizin gerekliliği icabı yer değişikliği kaçınılmaz oluyor. Ailemle birlikte Erzurum da çok dolu ve mutlu bir şekilde yaşadık. Dolayısıyla bizde Erzurum’da çok ciddi bir duygusal bağ gelişti. Onu aşmakta bayağı güçlük çekiyoruz. Bu şehir işlerini güzel yapan insanları her zaman bağrına basmıştır. Görev yaptığım süre içerisinde bizlere her zaman destek veren sizlere teşekkürlerimi bir borç biliyorum.”dedi.
Başkan Bulutlar, PMYO Müdürü Yıldırıma Oltu taşından yapılmış belediyeni logosu yer alan bir plaket ve belediyeni kültür serisi kitapların dan hediye etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.