Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Yönetimler > Öğrenciler büyükşehirde

05.04.2013 Cum, 12:35

Öğrenciler büyükşehirde

Reklam

ESKİ Su Arıtma Tesislerini inceleyen ve daha sonra Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i öğretmenleriyle birlikte makamında ziyaret eden Özel Final İlköğretim Okulu öğrencileri içme suyu ve belediye hizmetleri konusunda Başkanla ders yaptılar.

 
Öğrencilerin Su arıtma tesislerini gezmelerinden ve incelemelerinden büyük mutluluk duyduğunu anlatan Küçükler, “Sizin yaptığınızı herkes yapmalıdır. Ne kadar kaliteli bir suya sahip olduğumuzu herkes gidip yerinde görmelidir” dedi.

 
“Yapılan yatırımlar sizler için” diyen Küçükler, “Şu anda şehrimize tertemiz bir su veriyoruz. Bazı ailelerin yaşadıkları sorunlar ise sahip oldukları depoların kirli ve çamurlu olmasından kaynaklanıyor. Biz bu ailelere de her türlü yardımı yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

 
Görmeden, bilmeden, fikir sahibi olunamayacağını anımsatan Küçükler, “Ön yargıyla hareket edilmemelidir” uyarısında bulundu.
Bir öğrencinin, “Bazı derslerimizin konusunu yerinde inceleyerek ilgilileriyle konuşarak yapıyoruz. Su konusunda ve yerel yönetimlerin hizmetleri konusunda da sizin düşüncelerinizi almak üzere makamınıza geldik” ifadesi üzerine Küçükler soruyla ilgili bilgiler aktardı.
Ahmet Küçükler, Özel Final İlköğretim Okulu öğrencilerine çeşitli hediyeler de takdim etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.