Anasayfa > Siyaset, Slayt Haber > Oktay Öztürk Erzurum’da

23.02.2013 Cts, 17:58

Oktay Öztürk Erzurum’da

Reklam

E.MEHMET YILMAZ
ERZURUM (İHA) –

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekilli Oktay Öztürk, Erzurum’da bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu.

 
İki gündür Erzurum’da bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, gezi ve incelemeleriyle ilgili olarak İHA muhabirine yaptığı değerlendirmede, “Ankara’daki işlerimizin yoğunluğu, üzerimizde takip etmemiz gereken bir hayli görevin olmasından dolayı arzu ettiğimiz sıklıkta Erzurum’a gelemiyoruz ama fırsat buldukça gelmeye çalışıyoruz. Geldiğimiz vakitte büyük sıkıntılarla karşılaşıyoruz. Çünkü vatandaşımızın derdine çare olabilecek hiç kimsenin olmaması, derdini anlatabileceği kimse olmaması gezip gördüğümüz yerlerde karşımıza çıkınca huzursuz oluyoruz. Dışarıdan çok farklı bir Türkiye gösteriyorlar. Adeta ekonomik safhasında dünyayla boy ölçüşen bir ülke konumunda değerlendiriyorlar ama buna paralel olarak büyükşehir yasası çıkarıyorlar, şehirlerin, belediyelerin sınırlarını il sınırları ile eş tutmaya çalışıyorlar ama hemen kulağımızın dibinde ki birçok yerde gece gittiğiniz vakit elektrik olmadığını, elektrik direklerinin olmadığını görürsünüz. Hala 21. asra gelmişiz içme suyunu olmadığını görüyoruz. İktidar milletvekillerinin gelip de herhangi bir tespitte bulunup bulunmadığını soruyoruz. Vatandaşın ifadesine göre seçimden seçime sık sık geliyormuşlar. İşte bizde vaktimiz oldukça buraları geziyoruz. Gece gündüz köylere gidiyoruz. Vatandaşların dertlerini öğrenmeye çalışıyoruz. Bu şekilde gezilerimiz devam ediyor” dedi.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

HASAN KULP

BİZDE HUZURSUZ OLUYORUZ MHP GENEL MERKEZİ KAÇ İL KAPATTI HABERİNİZ VAR MI ?ÜLKÜCÜ ÜLKÜCÜNÜN KARDEŞİDİR YEREL SEÇİMLERE GİDERKEN YAPILIR MI BÖYLE ZULÜM PARTİYİ KÜÇÜLTÜYORSUNUZ YOK ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ MENFAATLERİNİZ UĞRUNA SES ÇIKARAMIYORSUNUZ KİMİ KİMDEN AYIRIYORSUNUZ ERZURUMA GELMİŞ GELMİŞTE NE YAPMIŞ KİMİN YARASINI SARMIŞSIN KAPI KULU ASKERİ GİBİ OLMUŞSUNUZ BAŞBUĞUN KEMİKLERİ SIZLIYOR MİRASINI YOK ETTİNİZ TEK DESTEĞİNİZ AKP ALLAH SORSUN

24.02.2013, 16:35