Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler > Oltu Erzurum Günleri’ne hazırlanıyor

13.03.2013 Çar, 16:01

Oltu Erzurum Günleri’ne hazırlanıyor

Reklam

DURSUN MURAT AYDIN
ERZURUM (İHA) –

 

Oltu Mayıs ayında Ankara’da yapılacak olan Erzurum Günleri’ne hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl son anda katıldığı ve bir anlamda hazırlıksız yakalandığı Erzurum Günleri’ne bu yıl daha organize ve hazır bir şekilde katılmak için şimdiden kolları sıvayan Oltu Ekibinde yapılacaklar masaya yatırıldı.

 
Başaklı Köyü Alabalık Tesislerinde bir araya gelen ilçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, mesleki ve sivil toplum temsilcileri Erzurum Günleri’nde Oltu’nun adına yakışır bir şekilde temsil edilebilmesi için ön bir çalışma yapmak adına bir araya geldi.

 

 
Sunum eksikliğinin giderilmesi ve tanıtımın en iyi şekilde yapılmasının üzerinde durulan toplantıda; başta Oltu Taşı, Oltu Cağ Kebabı ve yöresel ürünlerin tanıtımı, standların başında birer temsilcinin yer alması, iyi bir tanıtım için reklam ve broşür hazırlanması, standları ziyaret edenlere eşantiyon ürünlerin dağıtılması ve görsel dikkati çekmek üzere her türlü reklam ve tanıtımın yapılması yönünde kararlar alındı.
Konu ile ilgili hazırlık aşamasının tamamlanması ve bir kez daha bir araya gelinmesinin kararlaştırıldığı toplantıda; aktif olarak Oltu Belediye Başkan yardımcısı Osman Coşkun, Halk Eğitimi Merkezi Müdür vekili Cemal Tanrıver ve Oltu Ticaret ve Sanayi Odası sekreteri Güngör Durgun’un görevlendirilmesine karar verildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.