Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler, Türkiye, Yaşam > (Özel Haber) Görme Engelli Öğretmene Sürpriz

23.11.2015 Pts, 14:00

(Özel Haber) Görme Engelli Öğretmene Sürpriz

Reklam

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri, görme engelli bir öğretmene sürpriz yaptı.

Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni olan görme engelli Caner Keser’e, öğretmen arkadaşları ve öğrencileri tarafından özel türkü seslendirildi. Caner Keser’in en sevdiği ‘Ah bu hayat çekilmez’ türküsünü yeniden derleyerek seslendiren öğretmen ve öğrenciler, Keser’e duygu dolu bir gün yaşattılar.

Doğuştan görme engelli müzik öğretmeni Caner Keser, öğretmen ve öğrencilerin seslendirdiği türkünün ardından duygularını İHA muhabiriyle paylaştı. Öğretmen ve öğrencilerle birlikte çalıştıklarını ifade eden Caner Keser, “Öğrencilerimizin iyi yerlere gelmesi için çaba sarf ediyoruz. Bütün öğretmen arkadaşlarımız ve idarecilerimizin bize büyük desteğiyle, büyük fedakarlıklarıyla buradayız. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bizi düşünmesi beni ayrıca mutlu etti. Bu bizim ne kadar bir arada olduğumuzu, bir işi ne kadar birlikte yürüttüğümüzün bir kanıtıdır. Umuyor ve diliyorum ki, daha nice güzel öğretmenler gününü birlikte kutlarız” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan ise, bütün öğretmenlerin fedakarlık yaparak mesleğini ifa ettiğini belirterek, “24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Muş Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerimiz Caner hocamıza bir sürpriz yapmış. Biz de hazır bulunduk. Daha nice yıllara, ülkemizin daha güzel günlerinde buluşmak dileğini diliyorum. Tabi öğretmenlerimiz büyük fedakârlık yapıyor, güzel çalışmalar yapıyor. Ellerine sağlık diyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.