Anasayfa > 5'li Üst Haber, Spor > Palandöken’in Milli Gururu

27.07.2012 Cum, 18:43

Palandöken’in Milli Gururu

Reklam

Palandöken Belediyesi Spor Kulübünün başarılı boksörleri Erzurum ve Kastamonu’da yapılan Milli Takım kamplarına katılarak Erzurum’u temsil ediyorlar.

 

 
Rakiplerine ringi dar eden başarılı boksörlerden Muhammet Buğra Atmaca (56) kiloda Dünya Şampiyonası için kampa davet edilirken Doğukan Ketenci (38.5) kiloda Kastamonu da Avrupa Şampiyonası için milli takım kampına katılarak ülkemizi ve şehrimizi temsil edecekler.

 
Palandöken Belediye Spor Kulübünü Boks Takımını Antrenör Gürkan Sönmez,
Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde bulunan 2 sporcunun milli takım hazırlık kampına çağrılmaya hak kazandığını belirterek; “Palandöken Belediyesi Spor Kulübü boks takımı olarak başarı çıtamızı yükselttiğimiz için seviniyoruz. Başarımızı daha da arttırmak için çok çalışacağız. Başkanımızın katkı ve destekleriyle bugüne kadar büyük başarı elde ettik. Allah izin verirse Dünya da ve Avrupa’da ülkemizi temsil edecek olan sporcularımızın Dünyada ve Avrupa’dan da en iyi derecelerle gelmelerini temenni ediyoruz. Kazanılacak bu başarı önce belediyemize daha sonra sporcularımızın kendilerine ve eğitim hayatlarına önemli bir katkı sunacaktır” diye konuştu.

 

 
“SPORCULARIMIZ’DAN BAŞARI BEKLİYORUM”
Takım çalışmaları hakkında antrenör Gürkan Sönmez den bilgi alan

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.