Anasayfa > Bilim Teknoloji, Slayt Haber, Yaşam > Rektör Yaylalı, öğrenci gibi

29.04.2013 Pts, 20:48

Reklam

Erzurum Teknik Üniversitesi tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor. ETÜ Celal Bayar Üniversitesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri Fuarına katıldı. üniversite rektörü Muammer Yaylalı, bir öğrenci gibi tanıtımın her karesinde yerini almasıyla dikkatleri çekti.

 
Manisa Belediye Fuar Merkezinde düzenlenen organizasyona, Erzurum Teknik Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Muammer Yaylalı ve Basın Yayın Sorumlusu Servet Koşar katıldı. Toplamda 33 devlet ve vakıf üniversitesinin katıldığı fuar açılışını Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli ve ETÜ Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı yaptılar.
Organizasyona katılan tek üniversite Rektörü olan Prof. Dr. Yaylalı, davetliler ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Öğrenci, öğretmen ve velilerin Erzurum Teknik Üniversitesi hakkındaki sorularını yanıtlayan Rektör Yaylalı, üniversitenin misyonu, vizyonu ve eğitim hedefleri konusunda detaylı bilgiler verdi.

 
Katılımın hayli yoğun olduğu fuarda ETÜ standını ziyaret eden öğrenci, öğretmen ve velilere üniversiteyi tanıtıcı çok sayıda materyal ve hediyeler dağıtıldı.
Gala yemeğinde konuşma yapan ETÜ Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı’ya, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli tarafından bir de plaket verildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.