Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Salamura adaylar!

04.08.2013 Paz, 15:57

Salamura adaylar!

Reklam

Sustalı bıçak gibi aniden fırlayan sözlerim, sevda yüklü Anadolu gönlümün perdesinden yeniden gösterim de!

 

Üzerinde sağlığa zararlıdır yazan sigara paketim, sağlıkla ilgili uyarı yazısı bulunmayan, milli içkimiz rakı ( ayran) gibi vazgeçemediğimiz alışkanlıklarımız gibisiniz?

 

 

Tilki toplama kamplarında eğitilen siyasi simsarlar, düzenlediğiniz sahte belge ve bilgileri kamp yetkililerine ulaştıran bir ajan olduğunuz bilinmektedir? Bu göreviniz sonlanınca ihanetinizin bedeli olan kıçınıza yediğiniz tekme olacağını buradan iyi gördüğümdür!

 

 

 

Ülke genelinde ve Erzurum’da, toplumun kabul

Gördüğü oy oranlarını katlayarak seçilmesi kesin gözle bakılan adayların, üzerinin çizilmesini sağlayan siyasi tilkiler,” Salamura adayları “ öne çıkardıklarında kalça kıvırıp, gerdan büktüklerini, siyasi rakiplerin nasıl ayakta alkışladıklarını, adımızı turşucuya çıkardıklarını, bu gösterileri sergileyenlerin milletimin umudu olan MHP ye nasıl zarar verdiklerini?  Bu görüşlerim doğrultusunda seçimin kazanılamayacağını? MHP’nin AKP ile ittifak yaptığı görüşümü içimde saklamayarak gerçekleri; Yerel seçimlerin genel seçimlere bir sıçrama ve kurtuluşumuzun dönüm noktası olduğunu, daha net olarak nasıl ifade edebilirim?

 

 

 

Kullandığımız, kibrit kutularının üzerinde yazan vasati kırk çöptür. Ama aslında öyle olmayan eksik olduklarını fark eden tüketicilerin, hayıflanarak sarf ettikleri sözcüklerin hiç de hoş olmadığını; Tıpkı, İmralı adasının mazbut ev erkeği Ermeni Öcalan’ın son açıklamasına “ Türkiye’de muhalefet güçlü olsaydı Kürdistan kurulamazdı ve özellikle MHP ülkücüleri sakinleştirmeseydi bu gün bizler Kürdistan’dan bahsedemezdik. “  Bu küçük düşürücü açıklamasına, buradan hiç de hoş olmayan sözleri sitemizi zor durumda bırakmamak açısından yazamadığım gibi?

 

 

 

Doğu ve Güneydoğu, Marksist, Leninist ve Zerdüştlere teslim edilmek üzere! İsrail’in işgal hareketi ve taşeronları, Deccalın avenesi bütün şiddetiyle İslam coğrafyasında!

 

 

 

TC yi maskara yapıp, PKK BDP ile gerekirse yeni Anayasayı yaparız diyebilen yüzsüzlere,  “sarhoşluk kusur yaratmaz, kusurları öne çıkarır “diyerek nasihat demi bulunacağız?

 

Halk AKP ye kızgın, MHP ye küskün. Kızgınları yatıştıracak olanlar meydanlarda; Küskünleri barıştıracak olanlar göstermelik iftar yemeklerinde?

 

 

 

Ceylan derisi yumuşak koltuklarda iz bırakan popolarınızdan, sessizce yellenmelerinizden yayılan kokularınızdan, midelerimizin kaldırmadığını,

 

 

yüz yüze yapılan görüşmelerde söyleyecek fotokopi değil, asıl seçmen kitlesini hayal etmeden öteye gitmediğini görmek sizleri de kahretmiyor mu?

 

 

Bu ülkeyi koruyacaklarına yemin edip, bölmeye çalışan ve bölenler bu yüce gazi meclisteler!

 

 

Sahip olduğum evimim, önce bahçesi, sonra oturma odam, şimdide salonum haczediliyor!  Yatak odamın koruyucusu ve kollayıcısı olarak, sağ elimin işaret parmağı tetikte olarak daha ne kadar beklemeliyim?

 

 

Muhaliflik davaya değil, yönetimedir?  “ İnsanın canı sıkılınca önce dostunu incitir.” Ya buda öyle bir şey azizler! “ Akıl paraşüt gibidir, açık olunca çalışır.” Aklı açık, gönlü iman dolu vatansever milletimin gönül şelaleleri; Yaklaşan mübarek ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla kutlarım. Baki selamlarımla, Ülkü İle Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Kürşat Türkmen

Yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Evet size katılıyorum MHP artık yeni adaylar bulmalı ve seçmeninin önüne çıkarmalı. Bu mümkün, hatta araştırma yapmaya bile gerek yok bir çok isim var. Ama bunu bu şehirde MHP nin yönetim kadroları yapmaz, seçmenin önüne yeni isimler çıkaralım derken kendi önlerine yeni birilerini koyma riski var çünkü. Mesela ben birkaç isim önereyim size. Prof Dr Ömer Selim Yıldırım, Doç Dr Serdar Sevimli, Doç Dr Cenk Fatih Çanakçı. Bu isimleri yazın bakın nasıl rahatsız oluyorlar :)

25.08.2013, 18:39