Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Şehitkamilli Öğretmenler, Kahvaltıda Buluştu

24.11.2015 Sal, 16:49

Şehitkamilli Öğretmenler, Kahvaltıda Buluştu

Reklam

Şehitkamil Belediyesi bünyesinde bulunan Sosyal Tesislerde görev yapan öğretmenler, ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla Dülük Tabiat Parkı’nda kahvaltıda bir araya geldi.

Dülük Tabiat Parkı içinde bulunan Göl Kafe Restoran’da düzenlenen kahvaltı programına Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, Şehitkamil İlçe Müftüsü Ömer Keskin, Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi Müdiresi Suna Sertpolat ve çok sayıda Şehitkamil Belediyesi Sosyal Tesislerinde görev yapan öğretmen katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla sosyal tesislerimizde görev yapan bütün öğretmenlerimizle kahvaltıda bir araya gelmek istedik. Sosyal tesislerimizde; Şehitkamil İlçe Müftülüğü, Şehitkamil Halk Eğitim Merkezi ve bizim bünyemizde bulunan yaklaşık 300 öğretmenimiz bulunuyor. Ben bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyor hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Etkinlikte söz alan Şehitkamil İlçe Müftüsü Ömer Keskin, “Malumunuz inen ilk ayetlerde ‘Seni yaratan Rabbinin adıyla oku, O kalemle yazmayı öğretti, insana bilmediğini öğretti’ buyuruyor. Yine Peygamberlerin gönderilmesi insanların başıboş kalmaması içindir. Aslında en büyük öğretmenler Peygamberlerdir. Ben bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyorum” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından kahvaltı programına geçildi. Kahvaltı sonrası Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci, öğretmenlere karanfil takdiminde bulundu. Kendileri için düzenlenen kahvaltı programına katılan öğretmenler, “Böyle bir programda bulunmak hepimiz için gurur verici bir durum. Çok güzel bir gün geçiriyoruz. Yaklaşık 300 meslektaşlarımızla birlikte güzel bir gün geçiriyoruz. Bizlere böylesine anlamlı bir program düzenleyen Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Tüm meslektaşlarımızın öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz” diyerek duygularını paylaştı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.