Anasayfa > Siyaset, Slayt Haber > Şok gelişme

01.12.2012 Cts, 7:47

Reklam

CHP Milletvekili Muharrem İnce tarafından taciz edildiğini iddia eden Fatma Büyükkömürcü sessizliğini bozdu.

 

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce tarafından taciz edildiği iddia edilen Fatma Büyükkömürcü suskunluğunu bozdu.
Beyaz TV’de konuşan Fatma Büyükkömürcü 2008 yılında tanıştığı Muharrem İnce hakkında çok çarpıcı iddialar da bulundu.

 

CHP Kadın Kolları’nda görev yaptığını ve Muharrem İnce ile 2008′de tanıştığını belirten Fatma B., İnce aleyhine açtığı taciz davasının ayrıntılarını anlattı.

 

İşte Büyükkömürcü’nün açıklamalarından satır başlıkları:

 
MİLLETVEKİLİNE YAKIŞMAYAN HAREKETLER!

Bir milletvekiline yakışmayan hareketlerde bulundu. Susmayı bilmeyen bir insan var karşımda. Muharrem İnce ile Meclis’te tanıştık. Bizi gayet iyi karşıladı. Başta herşey normaldi. Bana bir kaç kez bir sıkıntı var mı? diye sordu. Bana bir bayram mesajı gönderdi. Arayıp sorun var mı? Diye sordu. İlk mesajları böyleydi. Beni tacizin dışında aşağıladı da. Aileme hakaret etti. Artık gerekeni yargı verecek.

 

ŞEYLER(?) GİBİ İÇTİM, ATLA BİR TAKSİYE GEL!

Beni aradı “Şeyler gibi içtim atla bir taksiye gel” dedi, adres verdi. Alkollü olduğunu düşünerek yüzüne kapattım. Sanki elinin altındayım. Kendisiyle kesinlikle duygusal bir ilişkim yoktu. Evinin adresini verdi ben kendisini ikaz ettim. Sen kimsin ki senden özür dileyeyim dedi.

 

BU KONUDA ÇOK MAĞDURUM

‘Fatma hanım AK Parti’nin oyuncağıdır’ diyenleri şiddetle kınıyorum. Atatürkçü Düşünce Derneği’nde üyeliğim var. Ben hakkımı aryorum. Ben hakkımı arıyprum bu en doğal hakkım. İkaz ediyorum olmuyor. Özür dile diyorum benden 550 tane var diyor. Bu davayı 3 sene boyunca sürdürdüm. Gerçekten bu konuda çok mağdurum. Bu saatten sonra rant sağlayacağım hiçbir şey yok. Ankara’nın en gözde semtinde oturuyorum.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.