Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Sözün Bittiği Yer

21.08.2012 Sal, 0:06

Reklam

Sevgisi çok kuralı yok, arabesk müziği gibiyiz. Rüzgârın şiddetini hesap etmeyen, yağmura göre şemsiye açmayan, ahmakıslatan yağmurda sırıl sık lamız!

 

1980 öncesi MHP nin siyasi mabedinde sahip olduğu akustik düzenin, bu gün mevcut olamayışının nedenlerinden en önemlisi ses mühendislerinin ses şifrelerini anlayamamaktan, orijinal sese dönüşün önünü açan çalışmalardan uzak kalmalarındandır..! Bunun neticesinde, milletimin umut sofrasında ki nafakaları birer birer eksilip yok olmakta ve siyasi iktidarın sağ ayağına koltuk değneği olarak yanlışlarına ortak olmalarının adına da temiz siyaset denmektedir.?

 

 

 

İktidarın tek alternatifi MHP de, milletiyle sürekli uzlaşma, kendini daha iyi tanıtma yollarının neden tıkandığına, koltuk ve iç çekişmelerini çözmedikçe çare bulamayacağı aşikârdır.  MHP genel başkanına yol göstermek ve yol arkadaşı olmakta, genel başkanlığa aday olmak sarsılmaz iradenin gücü ve demokrasimizin güçlenmesiyle eş değer değil midir?!

 

 

 

Esnaf, emekli, asgari ücretli, çiftçi ve memur kısacası halk fakirleşirken, bir yılda 8 bin kişi yeni milyonerler kulübüne eklenmenin gururunu; halkın sırtına basarak yükselen AKP yaşamaktadır. Siyasetin mihrabına tapanlar, tapınaklarınızdan dışarıya başınızı uzattığınızda, görmek istemediklerinizle karşılaştığınızda, vicdanınızın fokurdamayan sesi sizleri rahatsız etmeyeceğini birileri artık görmeli ve anlamalı artık!

 

 

2002 yılında kökü kazınan PKK’nın, son on yılda kurtarılmış bölgeler seviyesine geldiğini, hükümetin açılım zırvalarının kılavuzu Leyla Zana BDP ekseninde siyaset yürütmesine göz yumulmakta hatta izin verilmektedir.! Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde başka başkentler oluşturulması zırvalığına da sessiz kalınmaktadır.!

 

 

Irak ve Suriye örneği etnik kimliğe dayalı bir federasyon yapılanmasına doğru gidildiğini göremeyecek kadar ihanetin içerisinde olanlar; açılım zırvalığı ve ileri demokrasi tuzağı içerisinde, karınlarından konuşanlardır. PKK’nın taktik değişerek cephesel saldırıları karşısında sadece demeç vermekte, Kandil’e Türk Bayrağı asılsın nidalarına da kulağını tıkamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti bölücü terör örgütü PKK konusunda sözün bittiği yerdedir.

 

 

Türk ve İslam âleminin mübarek ramazan bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olması dileklerimle, baki selamlarımla ülkü ile kalınız.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.