Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Star Gazetesi yazarları kaza geçirdi

28.03.2013 Per, 8:31

Reklam

Star Gazetesi yazarları Orhan Miroğlu ile Elif Çakır, Mardin’de geçirdikleri trafik kazasında yaralandı. Hastaneye kaldırılan yazarların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

 

Star Gazetesi yazarları Orhan Miroğlu ile Elif Çakır, akşam saatlerinde Mardin’de trafik kazası geçirdi. Özel bir araçla Şırnak’a gitmek üzere yola çıkan gazetecilerin aracı, Mardin’in Ortaköy Beldesi yakınlarında virajı alamayarak şarampole yuvarlandı.Kazada, yaralanan Orhan Miroğlu ile Elif Çakır Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

 

KENDİMİ ÖLMÜŞ HİSSETTİM

Miroğlu ile Elif Çakır, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Bu arada otomobili kullanan sürücü ise Diyarbakır’a sevk edildi. Hastaneden çıkan Miroğlu, “Rabbime şükür ediyorum ki, kazaya ucuz atlattık. Bir şeyim yok, Şimdi otele geçip istirahat edeceğiz. Hayatta yaşayacağımız daha şeyler varmış demekki” dedi. Elif Çakır ise, olayın şokunu atlatamadığını belirterek, “Kaza olunca kendimi ölmüş hissettim. Şimdi de hayatta olduğum için çok şanslıyım. Verilmiş sadakamız varmış ki olayı kazayı ucuz atlattık” dedi.

Meslektaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.