Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Suç Makinesi Raki Sevik Datça Polisinden Kaçamadı

22.11.2015 Paz, 23:24

Suç Makinesi Raki Sevik Datça Polisinden Kaçamadı

Reklam

Türkiye ve Kıbrıs’ta çok sayıda suça karışan “Raki Sevik” lakaplı şüpheli, Datça polisinin takibi sonucu suçüstü yakalandı.

Alınan bilgiye göre; suç işlemeye meyilli olduğu tespit edilen Raki Sevik (58), Datça polisi tarafından sıkı takibe alındı her adımı izlenen Raki Sevik dün akşam saatlerinde saat 16.00 da Datça’da faaliyet bir alışveriş merkezinden çaldığı gıda maddeleriyle kaçarken Datça polisinin operasyonu sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Sevik, adliyede savcıya verdiği ifadenin ardından tutuklanması istemiyle sevk edildiği adliyeden denetimli serbestlik olarak salıverildi.

Adliye çıkışında basına açıklama yapan suç makinesi Raki Sevik, “Ben rahatsızım . Bir şey çaldığım zaman deşarj oluyorum rahatlıyorum başka çarem yok” dedi.

Adliye önünde babasının mahkeme sonucunu bekleyen oğlu Deniz Sevik (21) ise, “Babam çok iyi birisidir. Evde hiç sorun çıkarmaz, bize iyi davranır. Ancak hastalığından dolayı bu tip işler yapıyor. İlaçlarını düzenli kullanmıyor ayrıca alkol de kullanınca ne yaptığını bilmiyor. Bunları yaparak rahatladığına inanıyor” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.