Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Tüfenkci, “Ak Parti Olmasaydı Şuan Terörle Mücadele Edecek Bir İrade Ortaya Çıkmayacaktı”

25.10.2015 Paz, 16:25

Tüfenkci, “Ak Parti Olmasaydı Şuan Terörle Mücadele Edecek Bir İrade Ortaya Çıkmayacaktı”

Reklam

Seçim çalışmalarının sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, çarşı merkezinde esnaflarla bir araya geldi sonrasında ise Gençlik Konseyi Malatya Şubesi’ni ziyarete etti.

“MİLLETİN SÖZÜNÜ DİNLEMEDİLER”

Milletin 1 Kasım’da önemli bir tercih yapacağını dile getiren Tüfenkci, “7 Haziran’dan sonra AK Parti kadroları Türkiye’ye sahip çıkmasaydı, Türkiye sahipsiz kalacaktı. Bahçeli, iktidar sorumluluğundan kaçtı. Türkiye’nin terörle mücadelesinin en kritik zamanlarında Başbakanımız, MHP’ye ’Türkiye kritik, zor bir zeminden geçiyor. Gelin bu terörle mücadelemize destek verin’ dedi. Ama ne dediler, ’Hayır.’ Yani 7 Haziran’da milletin verdiği mesaja direndiler, kulak vermediler, milletin sözünü dinlemediler. Biz, aziz milletimizin kararına saygı duyuyoruz. AK Parti’ye göre ’Millet ne derse o olur” dedi.

“AK PARTİ VARSA TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ PARLAKTIR”

“AK Parti olmasaydı, bugün Türkiye’de vatanımıza, milletimize kasteden bu terör örgütleriyle mücadele edecek bir irade ortaya çıkmayacaktı” diyen Tüfenkci, “Ama bir kere daha gördük ki AK Parti varsa bu ülke sahipsiz değildir. AK Parti varsa Türkiye’nin geleceği parlaktır. AK Parti varsa bu vatanın geleceği güçlü ve kuvvetli olacaktır. AK Parti varsa birlik, dirlik ve kardeşlik her zaman ve her zeminde ayakta olacaktır” değerlendirmelerinde bulundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.