Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Üniversiteden, Halk Çamaşırhanesi İçin Teşekkür

06.12.2015 Paz, 10:24

Üniversiteden, Halk Çamaşırhanesi İçin Teşekkür

Reklam

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi; Meltem Mahallesi’ndeki halk çamaşırhanesi ve Mehmet Erdem Dijital Kütüphanesi için teşekkür etti

Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, ücretsiz olarak yararlandıkları halk çamaşırhaneleri için Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür etti. Ekonomik yetersizlik içerisindeki aileler ve üniversite öğrenciler için Muratpaşa Belediyesi’nce; Meltem, Kızıltoprak ve Yeşildere Mahalleleri’nde hizmete açılan halk çamaşırhaneleri yoğun ilgi görüyor. Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Bekir Sami Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Metinov, Batuhan Demirelli ve Metehan Erol, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret ederek, ücretsiz kullandıkları halk çamaşırhanesi ve Mehmet Erdem Dijital Kütüphanesi için teşekkür etti. Öğrenci Konseyi Başkanı Öztürk, “Üniversiteden arkadaşlarımızın yararlandığı Meltem Halk Çamaşırhanesi ve Dijital Kütüphanesi için teşekkür ediyorum. Ayrıca, geçen yıl yapılan mezuniyet törenimize gelen tek belediye başkanı olduğunuz için teşekkür ediyorum. Belediye ile ortak çalışmalar yapabiliriz, sizi de üniversitemizde ağırlamak isteriz” dedi.

KULE YERİNE HALK ÇAMAŞIRHANESİ

Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ile biraraya gelmek için şartları zorlayacağını söyleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Kule dikmek yerine, halk çamaşırhanesi açmayı tercih edenlerdenim. Harcanan her kuruş, halkımızın yaşamını kolaylaştırmalı. Toplumsal, sosyal hizmetlerimizde birlikte çalışabiliriz. Çamaşırhane ve dijital kütüphanemizin olduğu yerdeki Meltem Çarşı’yı denetleyin. Orada yapılan herşey sizler için.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.