Anasayfa > Ana Manşet, Gündem > Yalvarışlar kar etmedi

22.09.2012 Cts, 12:05

Reklam

Türkiye Erzurum’da yaşanan polisin aşk dehşetini konuşurken, olayın ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı.

 

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Ekrem Özdemir’in  yolda kız arkadaşı Merve Erçetin’i Mustafa Gökçe’yle yürürken görmesi sonuçu yaşanan üzücü olayla ilgili görgü tanıklarının ifadeleri yürek yaktı. Tanıklar Merve’nin polis memuruna yakarışının fayda etmediğini söylediler. Görü tanıkları iki kurşunla öldürülen Merme Erçetin’in polis memuruna yalvardığını anlattı ve  ”Genç kız ‘N’nolur Ekem Beni Öldürme’ diye çığlık atıyordu. Polis memuru  diz çöktürdü. Önce sırtından sonrada kafasından vurdu dediler.

OLAY NASIL OLMUŞTU

 

Olay dün saat 13.00 sıralarında Palandöken‘de meydana gelmişti

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Ekrem Özdemir yolda kız arkadaşı Merve Erçetin’i Mustafa Gökçe’yle yürürken gördü. Bunun üzerine yanlarına giderek Erçetin’le konuşmaya başladı.

Çıkan tartışmada polis memuru Özdemir, belinden çıkardığı beylik tabancası ile genç kadını ve Gökçe’yi kovalamaya başladı. Özdemir, Gökçe’yi ayağından vurup yaraladıktan sonra Erçetin’i yere diz çöktürüp ensesinden vurdu.

Sonra da kendi kafasına doğrulttuğu tabancayı ateşledi. Erçetin ve Özdemir hayatını kaybederken ayağından yaralanan Gökçe hastaneye kaldırıldı.

KADERİN BÖYLEDİ

Eski erkek arkadaşı tarafından aşk cinnetine kurban giden 21 yaşındaki Merve Erçetin’in Edirneli olduğu, babasının da polis memuru olarak görev yaptığı öğrenildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.