Anasayfa > Yazar > Yeni Anayasamız Nasıl Olacak

20.07.2012 Cum, 22:04

Yeni Anayasamız Nasıl Olacak

Reklam

Bu naçiz bünyemde taşıdığım aklımı bir laboratuar ortamında test etseniz, aklım önde hırsım ardından gelir. Yaşaması için suladığımız çiçekler zamanı gelince birer damla akıtsalar susamış gönüller okyanusta kulaç atar. Geceleri değil, gündüzleri düş görenler kancık pusulara yenik düşerler.

Egemenlik kayıtsız şartsız vurdumduymazlığındır. Sakalsız velinin tek tip bıyıklı toplum mühendisleri ve yarenleri nasılda kargaşa çıkarttılar efendilerine sataşma var diye.

Kimlerin derviş kimlerin sarhoş olduğunu da “eşeğin yavrusuna sıpa, terbiyesine sopa denir “ misali ıslatarak, komuta kademesine ve basına suçlu yaratma projelerini uyguladılar.

Türkiye’de AVM lerin açılmasıyla yok edilen küçük esnaf sistemiyle bu günde yeni anayasa modeliyle Türklük yok edilmek isteniyor ve buna alkış tutuluyor, açılım saçılım zırvalarıyla sahibi olduğumuz evimizde kiracı konumuna getirilerek kontrat imzalatmak üzereler.

Yeni anayasa hazırlanırken, şeytan nabızlarımıza sızarsa, aklımız şaşkın ve karışık olursa, bedenimiz güçsüz, kalem tutan eller kelepçeli olursa, gönüllerimiz iç dünyamıza kapalı olursa, bu pirinçten pilav olmaz, olsa da su kaldırmaz. Duygulu insanlara hayat veren kaynak sevgidir. Toplumda yaşayan insanlara hayat verende iyi bir anayasadır.

Demokrasinin aymaz çocukları, yine dokunulamaz olacaklarsa değişen bir şey olmayacak ve demokrasi kısrağına AB kırbacıyla deh denilecek. Özgürlük çığlıkları atanlara tavizler verilip iki dilli iki bayraklı bir metin yazılacak olursa, Aşkı Memnu dizisinde ki Behlül ateşli dudaklarıyla bizi öpecek ve kullandığınız aracın balatalarını da sıyıracaksınız.

Çakal Carlos görüntüsü çizen cani İmralı dan delikanlılık taslayarak emirler yağdırarak,tehditler savurarak isteklerine boyun eğilecek görüntüleri sergilenecek olursa,Anayasa dan Türklük silinip Türkiye vatandaşı cümleleri yer alacaksa, demokrat tramvayının abone yolcuları isyan eder, Türk milletinin refleksi Ülkücü gençlik ve MHP  mecliste siyasal ağırlığıyla , geçit vermeyeceğinin altını kalın çizgilerle çiziyorum.

Sonuç. TBMM tanımayanlar, tek ayak üstünde yemin edecek olan BDP li kürt milletvekilleri PKK ile el  ele biji  apo naralarıyla büyük Kürdistan devletinin ilanını Atatürk’ün meclisinde ilan edecek olmalarıdır. Hani dağa çıkmaları önlersek, ovada siyaset yapmaları sağlanırsa terör sona eren diyenler, bu gün meclise dağı taşıdılar. Açılım dediğiniz şey meğerse Türk devletini yok etme projesiymiş. Bunu bizler biliyor ve anlatmaya çalışıyorduk,sizler hala farkına varamadınız mı?!

Peki, ordunun fiili değil anayasal başkomutanı olan cumhurbaşkanı, anayasa değişikliği için öne sürülen fikirler ve söylemler hakkında ne mi yapıyor! Başından beri ilgi ile izlediği dizinin finalini, köşkte zevcesiyle birlikte çizgili pijamasıyla çekirdek çıtlatarak seyretmekle meşguller. Ben ise olunanlara ve olacak olanlara yetmez ama milyon kere HAYIR diyiyorum. Ya sizler.?  Ne yaparsan yap yengeç yengeçtir, doğru yürümez. Ülkü İle Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.