Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Yılmaz, Pasinler’i ziyaret etti

30.07.2012 Pts, 14:00

Reklam

Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz Pasinler’de esnafı ziyaret etti, düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

 
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesini fırsat bilen Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Ramazan ayında Erzurum merkezin yanı sıra ilçelerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarına Erzurum Pasinler’de devam eden Adnan Yılmaz, gün boyu ilçede esnafı gezip, onların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.

 
Akşamda Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu tarafından Kervan Lokantasında verilen iftar yemeğine katılan Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, yemekte partililerle bir araya geldi. Ramazan ayının birlik ve beraberliğine vurgu yaparak, mecliste yürütülen çalışmalar hakkında da partililere bilgi verdi.

 
İftar yemeğine Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz’ın yanı sıra Ak Parti Erzurum İl Başkan Yardımcısı Tünay Şenocak, İlçe Başkanı Rahmi Kaya, Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı, Pasinler Müftüsü Selim Yazıcı, belediye encümenleri ve partililer katıldı.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Tuncay YAŞAR

Körler sağırlar birbirlerini ağırlar diyorum İlçenin derdi varsa siyasi parti başkanlarıda var bu tür toplantılarda muhalefet olmadıkca çağrılmadıkca aynı tas aynı hamam bir arpa boyu yol alınmaz ama muhalefetten birileri Adnan beyi krallar gibi karşılamaktansa sözleriyle ezer iktidarın getiremediği o hizmeti muhalefet ancak böyle getirir.Herşey güllük gülistanlık maşallah subhanallah ne diyim hoşgeldi sefa getirdi güle güle…

07.08.2012, 0:04