Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Yönetim Danışmanlığı Zirvesi İlk Kez İzmir’de Düzenleniyor

21.11.2015 Cts, 13:01

Yönetim Danışmanlığı Zirvesi İlk Kez İzmir’de Düzenleniyor

Reklam

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Ege Yönetim Danışmanları Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Yönetim Danışmanlığı Zirvesi” 26 Kasım’da iş dünyasını bir araya getirecek.

Ekonomi, sanayi ve ticaret alanında öncü Ege Bölgesi’nde yönetim danışmanlığı mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak, dolayısıyla danışanların bölgeye ve ülkeye katkılarını artırmak amacıyla “Rekabetçi Yönetişimle Geleceği Yakalamak ve Kaynak 4.0” başlığıyla düzenlenen “I. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi”, 26 Kasım Perşembe günü EBSO Meclis Salonu’nda yapılacak.

ÜÇ OTURUM YAPILACAK

Üç oturumda gerçekleştirilecek zirvenin ilk oturumunda, dünkü alışkanlıklarımızdan yarının stratejilerine geçerken etkili olan Baby Boomers kuşağından Y ve Z kuşağına geçişte yönetim modeli ve iletişimin kuşaklar arası köprü rolü konularında Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş konuşmacı olacak. İkinci oturumda, kurumlarda itibar yönetimi ve vasatlıktan çıkışla birlikte rekabette kurumsal imajın önemi konularını Kurumsal İtibar Yönetimi Danışmanları Salim Kadıbeşegil ve Aylin Onart ele alacak. Son oturumda ise kurumların ayakta kalabilmesi için sahip olması gereken kaynaklar; finansa erişim, insan kaynaklarında yetenek yönetimi, bilgiye erişim ve bunların sürdürülebilirliği konularını İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi Başkanı Dr. Güler Manisalı Darman ve EBRD Danışmanlık Hizmetleri Türkiye Program Yöneticisi Serpil Çetinçift değerlendirecek.

İş dünyasını bir araya getirecek “I. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi”, oturumların ardından verilecek kokteylle sona erecek. Zirveye katılmak için www.yonetimdanismanligizirvesi.com internet adresinden bilgi alınabilecek.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.