Anasayfa > Ekonomi, Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Yücelik,ezdi geçti

04.05.2013 Cts, 20:43

Yücelik,ezdi geçti

Reklam

E.MEHMET YILMAZ
ERZURUM (İHA) –

 

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda meslek gruplarında yapılan seçimlerde büyük bir destekle yeniden Başkanlığa seçilen ETSO Başkanı Lütfü Yücelik seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından üyelere hitaben bir teşekkür konuşması yaptı.

 
Üyelerin alkışlı destekleri arasında açıklama yapan Yücelik, “Bizlere güvenip bir kere daha yola devam dediniz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada, bize olan güveninizi alsa boşa çıkarmayacağız. Bugün buraya oy vermeye gelmiş kim olursa olsun, ister bize oy vermiş olsun ister vermemiş olsun, omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde, Erzurum için çalışacak, Erzurum için üreteceğiz. Bugün birlik günüdür. Aramıza fitnenin girmesine asla izin vermeyeceğiz. Bizim hamurumuzu Yunuslar, Mevlanalar ve Efe Hazretleri yoğurmuş. Hiçbir zaman ayrımcılığı körüklemedik, hep birlikten yana olduk. Kapımızı çalan kim olursa olsun kulağımızı tıkamadık.
Nefrete asla pirim vermedik, hep sevgiyle insanları kucakladık. Biz başkalaşamaz ve başka düşünmeyiz. İnsafsızca, vicdansızca ve etik değerleri ayaklar altına alarak, Bizleri haksız ithamlarla töhmet altında bırakanlar bilsin ki, Evimizi ihmal ettik belki… Ama asla Erzurum’u ihmal etmedik. Bizim derdimiz Erzurum… Davamız millet oldu… Erzurum’da bir yıldız doğdu… Aşkale çimento…Bu birimizin değil birliğimizin eseridir. Bizler birer faniyiz… Yaptığımız hizmetler kalıcı olacak inşallah. Mevlam birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Bundan sonrada Erzurum kazansın, insanlık kazansın… Hepinizi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.