Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Zam istedi kovuldu!

28.09.2012 Cum, 7:42

Zam istedi kovuldu!

Reklam

Şebnem Kısaparmak Kanal 7’deki programı için haftalık 50 bin lira istedik kanal bunu fazla bulunca 40 bin liraya Esra Ceyhan’la anlaştı.

 

Geçen sezon Kanal-7’de hafta içi 5 gün program yapan ünlü sunucu Şebnem Kısaparmak yüzde 70 zam isteyince yeriniEsra Ceyhan‘a kaptırdı.

 

Samimi sunumunun yanı sıra, ekranda kendi yazıp okuduğu  şiirleriyle geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Kısaparmak yaz başında, yeni sezon için ücretinin artırılmasını istedi. ‘Hayatı paylaşmaya ve güne dair güzelliklerle evlerinize konuk olan program’ sloganıyla ekrana gelen Kısaparmak haftada 30 bin lira alırken ücretinin 50 bin liraya çıkartılmasını talep etti.

 

EKRANLARDAN AYRIYDI

Kanal yönetimi, yüzde 70’i bulan ücret artışını fazla bularak yeni sezon için uzun süredir ekranlardan ayrı olan Esra Ceyhan ile anlaşma yoluna gitti. Bunun üzerine Esra CeyhanŞebnem Kısaparmak‘ın yerine hafta içi hergün öğleden sonra program yapmaya başladı. Programında, aktüel, moda, güzellik, anne, çocuk, sağlık ve yaşam konularını işleyen Esra Ceyhan‘ın program için kanal ile haftada 40 bin liraya anlaştığı öğrenildi.

ŞEBNEM ÖZCAN – BUGÜN GAZETESİ

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.